Opis
Stolik kawowy Silver B to nowoczesny, industrialny stolik kawowy do pokoju dziennego.
Blat stolika wykonany ze szkła hartowanego dymionego nada elegancji każdemu wnętrzu.
Całość opiera się na metalowym chromowanym stelażu.
Wymiary:
- długość mebla: 50cm
- głębokość mebla: 50cm
- wysokość mebla: 53cm
Wykonanie:
- stelaż - stal - chrom
- blat: szkło hartowane dymione
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stolik nowy, fabrycznie zapakowany
Dane techniczne
| Model | Silver B |
| Dlugość | 50cm |
| Szerokość | 50cm |
| Wysokość | 53cm |
| Kształt blatu | Kwadratowy |
| Kolor blatu | Przezroczysty (szkło) |
| Kolor stelaża | Chrom |
| Materiał blatu | Szkło |
| Materiał stelaża | Metal |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
| Zestaw stolików | Nie |
