Opis
Stolik kawowy Largo C to nowoczesny, industrialny stolik kawowy do pokoju dziennego.
Blat stolika wykonany został z wysokiej jakości płyty MDF w okleinie dąb naturalny. Całość opiera się na metalowym stelażu.
Model: Largo C
Wymiary:
- długość mebla: 40cm
- szerokość mebla: 30cm
- wysokość mebla: 60cm
Wykonanie:
- nogi: metal
- blat: płyta MDF dąb naturalny
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stolik nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Dlugość | 40cm |
| Szerokość | 30cm |
| Wysokość | 60cm |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor blatu | Dąb naturalny |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Materiał blatu | Płyta MDF |
| Materiał stelaża | Metal |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
| Zestaw stolików | Nie |
