Opis
Stolik kawowy Gema to nowoczesny, industrialny stolik kawowy do pokoju dziennego.
Blaty stolika wykonane zostały z wysokiej jakości płyty w okleinie dąb wotan. Całość opiera się na stelażu wykonanym z płyty.
Model: Gema
Wymiary:
- długość mebla: 100cm
- szerokość mebla: 64cm
- wysokość mebla: 50cm
Wykonanie:
- stelaż: płyta - kolor czarny
- blat: płyta - dąb wotan
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stolik nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Model | Gema |
| Dlugość | 100cm |
| Szerokość | 64cm |
| Wysokość | 50cm |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor blatu | Dąb Wotan |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Materiał blatu | Płyta |
| Materiał stelaża | Płyta |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
| Zestaw stolików | Nie |
