Opis
Stolik kawowy Evita to nowoczesny, industrialny stolik kawowy do pokoju dziennego.
Blat stolika w dekorze dąb artisan nada elegancji każdemu wnętrzu.
Całość opiera się na stelażu z płyty w kolorze czarnym.
Wymiary:
- długość mebla: 100cm
- głębokość mebla: 60cm
- wysokość mebla: 50cm
Wykonanie:
- stelaż - płyta - czarny
- blat: płyta - dąb artisan
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stolik nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Model | Evita |
| Dlugość | 100cm |
| Szerokość | 60cm |
| Wysokość | 50cm |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor blatu | Dąb Artisan |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Materiał blatu | Płyta |
| Materiał stelaża | Płyta |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
| Zestaw stolików | Nie |
