Opis
Stolik kawowy Conti to nowoczesny, industrialny stolik kawowy do pokoju dziennego.
Blat stolika wykonany ze szkła hartowanego nada elegancji każdemu wnętrzu.
Całość opiera się na stelażu ze stali nierdzewnej w kolorze chromu.
Model: Conti
Wymiary:
- długość mebla: 42cm
- szerokość mebla: 48cm
- wysokość mebla: 51cm
Wykonanie:
- stelaż - stal nierdzewna - efekt chrom
- blat: szkło hartowane
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stolik nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Model | Conti |
| Dlugość | 42cm |
| Szerokość | 48cm |
| Wysokość | 51cm |
| Kolor stelaża | Chrom |
| Materiał blatu | Szkło |
| Materiał stelaża | Stal nierdzewna |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
| Zestaw stolików | Nie |
