Opis
Stół Murano to nowoczesny okrągły stół do jadalni lub pokoju dziennego.
Blat stołu wykonany został z ceramiki z efektem marmuru.
Całość opiera się na solidnym chromowanym stelażu o ciekawej bryle.
Model: Murano
Wymiary:
- średnica mebla: 120cm
- wysokość mebla: 76cm
Wykonanie:
- stelaż: stal chromowana
- blat: ceramika - efekt marmuru
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stół nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Długość | 120cm |
| Szerokość | 120cm |
| Wysokość | 76cm |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt blatu | Okrągły |
| Materiał blatu | Ceramika |
| Materiał stelaża | Metal |
| Kolor stelaża | Chrom |
| Kolor blatu | Efekt Marmuru |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
