Opis
Stół Ivy to nowoczesny 6-osobowy stół do jadalni lub pokoju dziennego.
Blat stołu wykonany został z wysokiej jakości płyty ceramicznej z efektem marmuru. Całość opiera się na czterech solidnych metalowych nogach w kolorze czarnym.
Model: Ivy
Wymiary:
- długość mebla: 140cm
- szerokość mebla: 80cm
- wysokość mebla: 75cm
Wykonanie:
- nogi: metal
- blat: płyta ceramiczna z efektem marmuru
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stół nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Długość | 140cm |
| Szerokość | 80cm |
| Wysokość | 75cm |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał blatu | Ceramika |
| Materiał stelaża | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Kolor blatu | Efekt Marmuru |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
