Opis
Stół Cyryl II to nowoczesny stół do jadalni lub pokoju dziennego.
Blat stołu wykonany został z wysokiej jakości płyty MDF + szkło hartowane z efektem kamienia. Całość opiera się na czterech solidnych metalowych nogach, ze złotymi zakończeniami.
Model: Cyryl II
Wymiary:
- średnica mebla: 100cm
- wysokość mebla: 76cm
Wykonanie:
- nogi: metal
- blat: płyta MDF + szkło hartowane z efektem kamienia
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stół nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Długość | 100cm |
| Szerokość | 100cm |
| Wysokość | 76cm |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt blatu | Okrągły |
| Materiał blatu | MDF + szkło hartowane |
| Materiał stelaża | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Kolor blatu | Efekt Kamienia |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
