Opis
Stół Brando to 8-osobowy stół do jadalni lub pokoju dziennego.
Blat stołu to MDF + okleina naturalna w kolorze dębowym.
Całość opiera się na solidnym drewnianym stelażu.
Model: Brando
Wymiary:
- długość mebla: 120cm
- długość mebla po rozłożeniu: 160cm
- głębokość mebla: 80cm
- wysokość mebla: 75cm
Wykonanie:
- stelaż: drewno / dąb
- blat: MDF + okleina naturalna / dąb
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stół nowy, fabrycznie zapakowany
Dane techniczne
| Długość | 120cm |
| Szerokość | 80cm |
| Wysokość | 75cm |
| Długość maksymalna | 160cm |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał blatu | MDF |
| Materiał stelaża | Drewno |
| Kolor stelaża | Dąb |
| Kolor blatu | Dąb Naturalny |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
