Opis
Stół Apollo to reprezentacyjny 8-osobowy stół do jadalni lub pokoju dziennego.
Blat stołu wykonany został z wysokiej jakości płyty ceramicznej z efektem marmuru.
Całość opiera się na solidnych drewnianych nogach w kolorze czarnym.
Model: Apollo
Wymiary:
- długość mebla: 120cm
- długość mebla po rozłożeniu: 160cm
- głębokość mebla: 80cm
- wysokość mebla: 76cm
Wykonanie:
- nogi: drewno
- blat: ceramika - efekt marmuru
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stół nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Długość | 120cm |
| Szerokość | 80cm |
| Wysokość | 76cm |
| Długość maksymalna | 160 |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał blatu | Ceramika |
| Materiał stelaża | Drewno |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Kolor blatu | Efekt Marmuru |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
