Opis
Stół Amadeo to nowoczesny stół do jadalni lub pokoju dziennego.
Blat stołu wykonany został z wysokiej jakości płyty MDF w okleinie naturalnej orzech.
Całość opiera się na metalowej podstawie o niebanalnym kształcie w kolorze czarny mat.
Model: Amadeo
Wymiary:
- średnica mebla: 100cm
- wysokość mebla: 76cm
Wykonanie:
- stelaż: metal - czarny mat
- blat: płyta MDF - kolor orzech
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- stół nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Długość | 100cm |
| Szerokość | 100cm |
| Wysokość | 76cm |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt blatu | Okrągły |
| Materiał blatu | Okleina naturalna |
| Materiał stelaża | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Kolor blatu | Orzech |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
