Opis
Piękna nowoczesna Sofa model Elsa wyróżnia się niebanalnym wyglądem.
Idealnie pasuje do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Sofa prezentuje się bardzo elegancko i jest wygodna.
Model: Elsa
Kolor: Szary
Wymiary:
- szerokość mebla: 145cm
- głębokość mebla: 75cm
- wysokość mebla: 80cm
Wykonanie:
- nóżki: drewno
- siedzisko: tapicerowane, pokryte welurem
- łatwa w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- mebel nowy, fabrycznie zapakowany
Dane techniczne
| Długość mebla | 145cm |
| Głębokość mebla | 75cm |
| Wysokość mebla | 80cm |
| Kolor tapicerki | Szary |
| Materiał - tapicerka | Aksamit |
| Kolor nóg | Wenge |
| Materiał - nogi | Drewno |
| Funkcja rozkładania | Nie |
