Opis
Piękne krzesło w stylu skandynawskim model Velvet wyróżnia się niebanalnym wyglądem.
Idealnie pasuje do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Połączenie drewnianych nóg i siedziska o specjalnym kształcie sprawia, że krzesło prezentuje się bardzo elegancko i jest wygodne.
Model: Velvet
Kolor: Musztardowy
Wymiary:
- szerokość mebla: 42cm
- głębokość mebla: 47cm
- wysokość mebla: 84cm
Wykonanie:
- nogi: drewno bukowe
- siedzisko: tapicerowane, pokryte welurem
- łatwe w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- krzesło nowe, fabrycznie zapakowane

Dane techniczne
| Model | Velvet |
| Kolor | Musztardowy |
| Funkcja obracania | Nie |
| Kolor nóg | Jasne lub czarne |
| Materiał - siedzisko | Welur |
| Materiał - nogi | Drewno |
| Wysokość | 84cm |
| Szerokość | 42cm |
| Głębokość | 47cm |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
