Opis
Piękne krzesło w stylu skandynawskim model Orfe Velvet wyróżnia się niebanalnym wyglądem.
Idealnie pasuje do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Połączenie czarnych nóg i siedziska o specjalnym kształcie sprawia, że krzesło prezentuje się bardzo elegancko i jest wygodne.
Praktyczny uchwyt na szczycie oparcia ułatwia przesuwanie krzesła.
Wymiary:
- szerokość siedziska: 44cm
- głębokość mebla: 54cm
- wysokość mebla: 86cm
Wykonanie:
- nogi: metal
- siedzisko: tapicerowane, Bluvel 40
- łatwe w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- krzesło nowe, fabrycznie zapakowane
Dane techniczne
| Model | Orfe |
| Kolor | Beżowy |
| Funkcja obracania | Nie |
| Kolor nóg | Czarne |
| Materiał - siedzisko | Welur |
| Materiał - nogi | Metal |
| Wysokość | 86cm |
| Szerokość | 49cm |
| Głębokość | 54cm |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
