Opis
Piękne krzesło obrotowe w stylu skandynawskim model Notti Brego wyróżnia się niebanalnym wyglądem.
Idealnie pasuje do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Połączenie czarnych nóg i siedziska o oryginalnym kształcie sprawia, że krzesło prezentuje się bardzo elegancko i jest wygodne.
Siedzisko obracane w zakresie 180 stopni z funkcją powrotu do pozycji wyjściowej dodaje krzesłu funkcjonalności.
Wymiary:
- szerokość siedziska: 44cm
- głębokość mebla: 62cm
- wysokość mebla: 83cm
Wykonanie:
- stelaż: metal
- siedzisko: tapicerowane, Brego 07 - szary jasny
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- krzesło nowe, fabrycznie zapakowane

Dane techniczne
| Model | Notti Brego |
| Kolor | Szary jasny |
| Funkcja obracania | Tak |
| Kolor nóg | Czarne |
| Materiał - siedzisko | Brego |
| Materiał - nogi | Metal |
| Wysokość | 83cm |
| Szerokość | 55cm |
| Głębokość | 62cm |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
