Opis
Welurowe krzesło w musztardowym kolorze.
Krzesło Mila w subtelnym musztardowym kolorze to doskonały wybór do każdego wnętrza, które chcesz ozdobić pięknym meblem.
Smukła forma w zestawieniu z przyjemną w dotyku tkaniną sprawiają, że krzesło jest funkcjonalne i estetyczne.
Musztardowy kolor sprawia, że każde wnętrze staje się bardziej przytulne i ciepłe.
Wymiary:
- szerokość mebla: 45cm
- głębokość mebla: 53cm
- wysokość mebla: 86cm
Wykonanie:
- nogi: metal
- siedzisko: tapicerowane, pokryte welurem
- łatwe w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- krzesło nowe, fabrycznie zapakowane



Dane techniczne
| Model | Mila |
| Kolor | Musztardowy |
| Funkcja obracania | Nie |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał - siedzisko | Welur |
| Materiał - nogi | Metal |
| Wysokość | 86cm |
| Szerokość | 45cm |
| Głębokość | 53cm |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
