Opis
Piękne krzesło w stylu skandynawskim model King Velvet wyróżnia się niebanalnym wyglądem.
Idealnie pasuje do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Połączenie nóg ze stali nierdzewnej w kolorze złotym i siedziska o specjalnym kształcie sprawia, że krzesło prezentuje się bardzo elegancko i jest wygodne.
Wymiary:
- szerokość mebla: 47cm
- głębokość mebla: 58cm
- wysokość mebla: 95cm
Wykonanie:
- stelaż: stal nierdzewna
- siedzisko: tapicerowane, Bluvel 28 - beżowy
- łatwe w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- krzesło nowe, fabrycznie zapakowane



Dane techniczne
| Model | King Velvet |
| Kolor | Beżowy |
| Funkcja obracania | Nie |
| Kolor nóg | Złote |
| Materiał - siedzisko | Aksamit |
| Materiał - nogi | Stal nierdzewna |
| Wysokość | 95cm |
| Szerokość | 47cm |
| Głębokość | 58cm |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
