Opis
Piękne krzesło w stylu skandynawskim model Chic Brego wyróżnia się niebanalnym wyglądem.
Idealnie pasuje do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Połączenie metalowych nóg i siedziska o specjalnym kształcie sprawia, że krzesło prezentuje się bardzo elegancko i jest wygodne.
Wymiary:
- szerokość mebla: 50cm
- głębokość mebla: 58cm
- wysokość mebla: 88cm
Wykonanie:
- nogi: metal
- siedzisko: tapicerowane, Brego 07 - szary jasny
- łatwe w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- krzesło nowe, fabrycznie zapakowane
Dane techniczne
| Model | Chic Brego |
| Kolor | Szary jasny |
| Funkcja obracania | Nie |
| Kolor nóg | Czarne |
| Materiał - siedzisko | Brego |
| Materiał - nogi | Metal |
| Wysokość | 88cm |
| Szerokość | 50cm |
| Głębokość | 58cm |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
