Opis
Szare krzesła z wysokim siedziskiem do jadalni.
Krzesło Bess wyróżnia się wysokim oparciem, które jest pokryte miękkim welurem.
To zapewnia wygodę i dodaje odrobinę luksusu do każdej przestrzeni.
Modne pikowania od wewnętrznej strony dodają charakteru i przyciągają uwagę.
Pikowania w kształcie rombów są niebanalne i sprawiają, że krzesło prezentuje się jeszcze bardziej estetycznie.
Nogi wykonane z metalu w kolorze czarnym nadają całości nowoczesnego wyglądu.
Szare krzesła Bess.
Kontrast między szarym welurem a czarnym metalem tworzy harmonijną kombinację, która pasuje do różnorodnych aranżacji wnętrz.
Krzesła Bess w kolorze szarym doskonale komponują się z każdym stołem, niezależnie od jego stylu.
Bez względu na to, czy wybierasz klasyczną czy nowoczesną aranżację, te krzesła będą stanowić eleganckie uzupełnienie Twojego wnętrza.
Wysoka jakość materiałów i wykonania gwarantuje, że będą one służyć Ci przez wiele lat. Przekonaj się sam, jak wiele korzyści może przynieść dobrej jakości krzesło Bess w kolorze szarym.
Odśwież swoje wnętrze i ciesz się komfortem i stylowym wyglądem, który zapewniają te wyjątkowe meble.
Wymiary:
- szerokość mebla: 50cm
- głębokość mebla: 56cm
- wysokość mebla: 87,5cm
Wykonanie:
- nogi: metal
- siedzisko: tapicerowane, pokryte welurem
- łatwe w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- krzesło nowe, fabrycznie zapakowane




Dane techniczne
| Model | Bess |
| Kolor | Szary |
| Funkcja obracania | Nie |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał - siedzisko | Welur |
| Materiał - nogi | Metal |
| Wysokość | 87,5cm |
| Szerokość | 50cm |
| Głębokość | 56cm |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
