Opis
Piękne krzesło w stylu skandynawskim model Adoro wyróżnia się niebanalnym wyglądem.
Idealnie pasuje do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Połączenie metalowych nóg i siedziska o specjalnym kształcie sprawia, że krzesło prezentuje się bardzo elegancko i jest wygodne.
Model: Adoro
Kolor: Szary
Wymiary:
- szerokość mebla: 52cm
- głębokość mebla: 62cm
- wysokość mebla: 85cm
Wykonanie:
- nogi: metal
- siedzisko: tapicerowane, pokryte welurem
- łatwe w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- krzesło nowe, fabrycznie zapakowane





Dane techniczne
| Model | Adoro |
| Kolor | Szary |
| Funkcja obracania | Nie |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał - siedzisko | Welur |
| Materiał - nogi | Metal |
| Wysokość | 85cm |
| Szerokość | 52cm |
| Głębokość | 62cm |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
