Opis
Hoker Trix H1 to nowoczesny mebel, który idealnie sprawdzi się w jadalni bądź kuchni.
Prezentowany hoker posiada wygodne siedzisko pokryte tkaniną.
Całość opiera się na stelażu wykonanym ze stali.
Model: Trix H1 szary
Wymiary:
- szerokość mebla: 46cm
- głębokość siedziska: 42cm
- wysokość siedziska: 78cm
- wysokość całkowita mebla: 109cm
Wykonanie:
- stelaż - metal - kolor szary
- siedzisko: tapicerowane, pokryte tkaniną
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- hoker nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Model | Trix H1 |
| Szerokość | 46cm |
| Głębokość siedziska | 42cm |
| Wysokość siedziska | 78cm |
| Wysokość całkowita | 109cm |
| Kolor | Szary |
| Materiał - siedzisko | Tkanina |
| Kolor podstawy | Szary |
| Materiał podstawy | Metal |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
