Opis
Półhoker Chic H2 to nowoczesny mebel, który idealnie sprawdzi się w jadalni bądź kuchni.
Prezentowany półhoker posiada wygodne siedzisko pokryte welurem.
Całość opiera się na stelażu wykonanym ze stali.
Wymiary:
- szerokość mebla: 46cm
- głębokość siedziska: 37cm
- wysokość siedziska: 60cm
- wysokość całkowita mebla: 90cm
Wykonanie:
- stelaż - metal - kolor czarny
- siedzisko: tapicerowane, pokryte welurem, Bluvel 28 - beżowy
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- hoker nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Model | Chic H2 |
| Szerokość | 46cm |
| Głębokość siedziska | 37cm |
| Wysokość siedziska | 60cm |
| Wysokość całkowita | 90cm |
| Kolor | Zielony |
| Materiał - siedzisko | Welur |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Materiał podstawy | Metal |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
