Opis
Hoker Cherry H1 to nowoczesny mebel, który idealnie sprawdzi się w jadalni bądź kuchni.
Prezentowany hoker posiada wygodne siedzisko pokryte welurem.
Całość opiera się na stelażu wykonanym ze stali.
Wymiary:
- szerokość mebla: 56cm
- głębokość siedziska: 40cm
- wysokość siedziska: 76cm
- wysokość całkowita mebla: 105cm
Wykonanie:
- stelaż - metal - kolor czarny
- siedzisko: tapicerowane, pokryte welurem, Bluvel 14 - szary
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- hoker nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Model | Cherry H1 |
| Szerokość | 56cm |
| Głębokość siedziska | 40cm |
| Wysokość siedziska | 76cm |
| Wysokość całkowita | 105cm |
| Kolor | Szary |
| Materiał - siedzisko | Welur |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Materiał podstawy | Metal |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
