Opis
Hoker C-105 to nowoczesny mebel, który idealnie sprawdzi się w jadalni bądź kuchni.
Prezentowany hoker posiada wygodne siedzisko pokryte welurem.
Całość opiera się na stelażu wykonanym ze stali.
Mebel posiada regulację wysokości siedziska.
Model: C-105 szary
Wymiary:
- szerokość mebla: 42cm
- głębokość siedziska: 39cm
- wysokość siedziska: 65-88cm
- wysokość całkowita mebla: 96cm
Wykonanie:
- stelaż - metal - kolor czarny
- siedzisko: tapicerowane, pokryte welurem
- łatwy w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- hoker nowy, fabrycznie zapakowany

Dane techniczne
| Model | C-105 |
| Szerokość | 42cm |
| Głębokość siedziska | 39cm |
| Wysokość siedziska | 65-88cm |
| Wysokość całkowita | 96cm |
| Kolor | Szary |
| Materiał - siedzisko | Welur |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Materiał podstawy | Metal |
| Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
