Opis
Fotel obrotowy model Dakar wyróżnia się niebanalnym wyglądem.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów.
Połączenie czarnego stelaża i siedziska o oryginalnym kształcie sprawia, że fotel prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo.
Wymiary:
- szerokość mebla: 63cm
- wysokość mebla: 106cm
- głębokość siedziska: 48cm
- wysokość siedziska: 43-51cm
Wykonanie:
- stelaż: tworzywo/czarny
- siedzisko tapicerowane: tkanina/czarny-niebieski
- łatwe w czyszczeniu
- wytrzymała i sprawdzona konstrukcja
- fotel nowy, fabrycznie zapakowany
Dane techniczne
| Model | Camaro |
| Kolor | czarny - niebieski |
| Głębokość siedziska | 48cm |
| Wysokość siedziska | 43-51cm |
| Szerokość siedziska | 50cm |
| Funkcje dodatkowe | TILT |
| Kolor tapicerki | czarny-czerwony |
| Materiał tapicerki | tkanina |
| Kolor stelaża | czarny |
| Materiał stelaża | tworzywo |
| Maksymalne obciążenie | 120 |
| Szerokość | 63cm |
| Wysokość | 106cm |
